Propozycja letniego obozu

Lidzbark Football Festiwal 2017 Chłopcy rocznik 2004/2005 30.07-7.08.2017r.

W imieniu organizatorów, mamy zaszczyt zaprosić Wasz zespół na obóz piłkarski połączony z turniejem piłki nożnej rocznika 2004 i 2005 - "Lidzbark Football Festiwal". Festiwal odbędzie się w dniach 30.07 - 7.08.2017r. Młodzi piłkarze rywalizować będą na boiskach w Lidzbarku Welskim (odległość od Warszawy - 170km!) Football Festiwal ma na celu popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży a także promuje i utrwala sportowy wizerunek miasta Lidzbark. Przyjęta formuła rozwiązuje problem sparingów podczas zgrupowań piłkarskich. Uczestnicy zgrupowania mają do dyspozycji 2 pełnowymiarowe boiska z trawą naturalną bardzo dobrej jakości oraz boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią. Podczas zgrupowania trenerzy mają możliwość przeprowadzania treningów oraz rozgrywania meczów kontrolnych z drużynami biorącymi udział w Festiwalu. Mecze turniejowe rozgrywane są systemem każdy z każdym, mecz plus rewanż. Ostatniego dnia Lidzbark Football Festiwalu, odbywa się podsumowanie turnieju i wręczenie nagród dla uczestników turnieju. Szczegółowy regulamin Festiwalu zostanie wysłany trenerom na miesiąc przed terminem wydarzenia.

Koszty udziału wynoszą: 880 zł/os. (bez transportu), 970 zł/os (z transportem autokarowym)

Cena zawiera:

- zakwaterowanie w hotelu Ambrowil http://www.ambrowil.pl/ (pokoje 3, 4 os. każdy z salonem, łazienką z pełnym węzłem sanitarnym) - wyżywienie 4 x dziennie, - 1 opiekun na 15 uczestników gratis, - 2 pełnowymiarowe boiska z naturalną trawą, bardzo dobrej jakości – 100m od hotelu, - boisko Orlik ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 30x50m, - opieka koordynatora, odpowiedzialnego za sprawny przebieg obozu (przez cały okres zgrupowania), - jezioro z nowo oddanym pomostem (wydzielone tory i strefy pływania) – 60 m od hotelu, - strzeżona plaża z trzema profesjonalnymi boiskami do piłki plażowej, - kajaki, deski windsurfingowe, rowery górskie, - całodobowa opieka medyczna (pielęgniarka na każdym treningu), - nagrody dla drużyn, - wycieczka do hodowli danieli.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 20.03.2017r